MENU

Pejabat YDP
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Syed Khairol Anuar Bin Syed Abidin, AMK., BCK., ASK. Yang Dipertua 04-4032266 syedkhairol66@gmail.com
Hajar Syafiqah Binti Mohd Sazali Pembantu Setiausaha Pejabat 04-403 2266 syafiqah@pbttphtk.gov.my
Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zulzuraidy Bin Othman Setiausaha 04-4032266 zulzuraidy@pbttphtk.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rozamin Bin Ab Aziz Penolong Setiausaha 044032266 rozamin@pbttphtk.gov.my
Pn Che Jarina binti Che Lat Penolong Pegawai Undang-Undang 04-4032266 chejarina@pbttphtk.gov.my
En Mohd Shariffuddin Bin Ghazali Pen Peg Pertanian 044032266 shariffuddin@pbttphtk.gov.my
Nor Athirah Binti Mohd Subri Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran 04-403 2266 norathirah@pbttphtk.gov.my
En. Muhd Fakrurzy Bin Md Arop Penolong Pegawai Penguatkuasa 04-4032266 fakrurzy@pbttphtk.gov.my
Pn Noor Asmida binti Abd Jalil Pembantu Tadbir (P / O) Pentadbiran 04-4032266 mida@pbttphtk.gov.my
Bahagian Teknikal
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Nor Anis Binti Ahizan@Azizan Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa anis@pbttphtk.gov.my